Červenec 2009

Oh, Johnny

28. července 2009 v 11:56 | twiiity |  MP3
Krásna pesnička spievaná Barby, Kathy a Paddym, ktorú zložila Barby a venovala ju svojej mamičke.

Stiahnuť z rapidshare si ju môžete TU.

Stiahnuť z megaupload si ju môžete TU.


Vtipy 4.

28. července 2009 v 11:36 | twiiity |  Srandy :D
V Iráku by nalezen jedovatý odpad z Německa. Mluvčí Kelly Family se k tomu vyjádřil: "Nedovedeme si vysvětlit, jak se tam náš� hausbót dostal."


"Kellyovi si nedávno pořídili skunka jako domácího mazlíčka."
"Fuj, a co ten smrad?"
"Na ten si to ubohé zvíře bude muset zvyknout!"


Co se stane, až� se Kellyovic maminka dostane do přechodu?
Zastaví se přelidňování!


U řeky dřepí Angelo a pere prádlo. Přijde k němu Antikellyfan, vezme do ruky vodní kámen a hodí ho po něm. Angelo spadne do vody a utopí se. Přijde papa Kelly a říká: Zabil jsi mi syna. Ten na to: To já ne, to vodní kámen, ten vám rozbil pračku.


Otázka: Co je to, kdy�ž je to : hnusnej, hnusnej, hnusná, hnusnej, hnusnej, hnusná, hnusná, hnusnej, hnusnej, hnusnej ? odpověď: Kelly Family

New World

28. července 2009 v 11:27 | twiiity |  Albumy na stiahnutie
Stiahnuť album New World TU.

Heslo: Zdenek52 alebo zdenek52


1. David´s Song (Who´ll Come With me)
2. Good Neighbour
3. Let My People Go
4. Swing All Night
5. Only Our Rivers Run Free
6. The Rose
7. Papa Cool
8. Let It Be
9. New World
10. We Are Winning Mom
11. Give Us Rain
12. Amazing Grace


It´s Christmas Time

25. července 2009 v 18:11 | twiiity |  MP3
Katka (kicsinka) tvrdí, že táto pieseň v Kelly verzii je úplne super, tak si poďme vďaka tejto pesničke trošku pripomenúť Vianoce ;)

Stiahnuť z rapidshare si ju môžete TU.


Stiahnuť z megaupload TU.Kellyovi mají novou image!

24. července 2009 v 14:41 | twiiity |  Články
Článok z časopisu BRAVO.

Kellyovi mají novou image!

Doba, kdy se na nás z titulních stránek všech časopisů pravidelně smála devítičlenná vlasatá skupinka a z rádií na nás útočil jeden Kellyovský singl za druhým, je už dávno pryč. Dva roky po vydání poslední řadové desky "From Their Hearts" se o téhle rodince dočtete jen zřídka. Poslední informace přinesly na přelomu roku jen bulvární plátky. Zprávy o hladovce Vincenta (bývalý manžel Kathy) před zámkem Gymnich a třetí mrtvice tatínka Dana nechaly fanynky, které dostávaly hysterické záchvaty jen při vyslovení příjmení "Kelly", chladnými. Po rekordním prodeji 130.000 kusů alba "Over The Hump" byl zájem o další desky rok od roku slabší. Poslední výběrovky "The Best Of 1 a 2" prošly obchody bez většího povšimnutí a prodalo se jich jen pár tisíc. Singly se pak v hitparádách nestačily ani ohřát a po pár týdnech se propadly na nejnižší příčky. Na první pohled to tedy vypadá, že nejslávnější rodinné skupině už odzvonilo a je odsouzena k věčnému odpočinku na hudebním hřbitově.
Kelly Family si pokles popularity moc dobře uvědomují a nemíní se vzdát jen tak. "Poslední roky pro nás byly naprosto super. Náš hudební styl se neměnil, a přesto jsme měli pořád větší úspěch. Jednoho dne jsme ale zjistili, že nemůžeme hrát pořád to samý. Věděli jsme, že když se něco nezmění, obrátí se to nakonec proti nám," vypráví Paddy (22). Zamyšleně pak dodává: "Pro mě byly obě poslední desky "Best Of" uzavřením 25 leté existence Kelly Family. Teď otvíráme kapitolu s číslem dvě!"
Že to myslí vážně, dokazují svými novými názory: "Už nejsme žádný malý děti, který jsou pořád jen spolu. Z Joeye bude za pár dní taťka a Patricia s Angelem už taky mají svý stálý partnery. Děláme společně muziku, ale jinak už máme každý svoje vlastní zájmy a plány. Joey se například věnuje atletice, Angelo bubnům a Jimmy je úspěšným filmařem," usmívá se Paddy.
Fanoušci se ale nemusí bát, že by přišli o to nejdůležitější - živé koncerty Kelly Family. Joey (27): "Budeme vystupovat celý léto. Na většině koncertů se nebude muset platit vstupné a na každé show zahrajeme kromě nových songů taky staré hity, které jsme osvěžili rockovějším zvukem." Kompletní sestava skupiny na koncertě už ale nebude pravidlem - Jimmy (29): "Chceme se zbavit stereotypu. Nezáleží na tom, jestli nás na pódiu stojí devět, osm, sedm nebo šest. Když si někdo z nás bude chtít odpočinout, může zůstat v klidu doma. Show tím nijak neutrpí - naopak. Chceme experimentovat a být spontánní."
Novou desku nechtějí Kelly Family uspěchat, takže se letos nedočkáme ani singlu. Paddy: "Do studia jdeme až na jaře 2001 - budeme pracovat naplno a bez omezení. Zbavili jsme se myšlenek typu: To nesmíme, to by mohlo fanoušky zklamat."
I když Kellyovi nestojí každý den na pódiu, rozhodně si na nudu stěžovat nemůžou - všichni mají pořád co dělat. Maite (20), Angelo (18) a Patricia (30) si před několika týdny udělali řidičský průkaz. Patricia: "Několikrát jsem zkoušela získat řidičák v Irsku, ale protože jsme měli pořád vystoupení, nezbyl mi čas na hodiny jízd. Teď jsme všichni hrozně pyšní, že jsme zkoušky zvládly v Německu hned napoprvé. Po zdravotní stránce je mi už mnohem líp. Dokonce jsem byla s Maite a Barby několikrát na diskotéce. Bláznily jsme a dělaly samý praštěný věci, na který jsme v posledních letech neměly vůbec čas."
Změnou prošla také image všech členů. Maite: "Na změně image jsem začala pracovat loni na podzim. Pestré a lesklé oblečení, které jsme dlouhou dobu nosili, už k nám nepasovalo. Vrátili jsme se zpátky k jednoduchým přírodním materiálům, v kterých chodíme i v soukromí."
Velkou událost očekávají Kelly Family na podzim. Paddy, který se právě vrátil z Pekingu, nám prozradil: "Připravuju koncert u Velké čínské zdi, který by měl být v září nebo v říjnu. Vládní povolení už máme, takže teď hledáme jen sponzory a muzikanty, kteří by tam chtěli hrát s náma. Účast nám zatím slíbili Scorpions a Lionel Richie. Koncert připravujeme s nadací Nordorff/Robbins a část výtěžku z prodeje CD, z televizního a internetového přenosu poputuje na konto téhle hudebně-terapeutické nadace - přesně podle motta "Hudba bez hranic", v tomhle případě bez zdí."

Komentáre k fotkám:

Patricia - je šťastná se svým přítelem Dennisem a má radost z čerstvého řidičáku
Maite - je opět sama a chce si udělat maturitu
Paddy - chce brzy vydat sólové album
John - chce se svou prítelkyní Maite založit rodinu
Joey - se chce po boku přítelkyne Tanji dostat do špičkové formy: Vedle výměny plenek se hodlá i nadále věnovat extrémním sportům
Angelo - je šťastný s přítelkyní Kirou. Zanedlouho vydá společně s Billym Cobhamem výukové video pro bubeníky
Jimmy - píše filmové scénáře a v roce 1999 vnesl do skupiny nové nápady a energii


"Nyní otevíráme naši druhou kapitolu!"

"Při práci na novém albu si nebudeme klást žádné hranice."

Big Mouth On TV + preklad

24. července 2009 v 13:24 | twiiity |  Texty piesní (+preklady, akordy)
Pesnička, v ktorej Paddy nešetril paparazzov ani novinárov, ktorí si veľmi často vymýšľajú totálne blbosti :)


Big mouth On TV

Oh yeah, that sounds good
All right, here we go

Long time ago it was a very nice story
Nine mucky kids rocked their way to the top
but the money and fame drove some people insane

Well, there´s always going to be a big mouth on TV
there is always going to be someone talking bad about me

Bla, bla, bla, ...

There´s a paparazzi-man waiting outside my window
and according to the news my brother just got wed
you see, one man´s opinion reaches out to a million, oh, a million, a million

Well, there´s always going to be a big mouth on TV
there is always going to be someone talking bad about me

Bla, bla, bla, ...

Lalalalalala...Kecálek v TV

Před x lety to byl moc pěkný příběh
Devět "špinavých" dětí se houpe ke slávě
Ale z prachů a slávy se někteří lidi můžou zbláznit

Jo, vždycky se najde nějaký kecálek v TV
Vždycky se najde někdo, kdo o mně bude vykládat blbosti

Bla, bla, bla, ...

Paparazzi čekají pod mýma oknama
A podle novin se můj brácha právě oženil
Vidíte-to, co plácne jeden, se dostane k miliónům lidí
Kteří tomu uvěří

Jo, vždycky se najde nějaký kecálek v TV
Vždycky se najde někdo, kdo o mně bude vykládat blbosti

Bla, bla, bla, ...

Lalalalalala...text a preklad zdroj

Swing Low

24. července 2009 v 12:52 | twiiity |  Videá
Neviem ako vy, ale ja zbožňujem Kellyových Swing Low a tú show, ktorú pri nej robia :) Myslím, že sa pri nej zabávali nie len fanúšikovia, ale aj oni sami :) Dávam vám sem videá so Swing Low v Loreley a v Ostrave. Jedno krajšie než druhé :) Všimnite si, ako v pesničke z Loreley Paddy omylom rukou trafí Angela do nosa a Angelo bude potom naňho nahnevaný, keď sa mu bude chcieť ospravedlniť :))) Je to 3:42 - je tam síce práve strih, ale potom ukážu Paďasa ako sa na tom dobre zabáva :D


Link na video TU.Link na video TU.


Koncerty 1997

24. července 2009 v 12:45 | twiiity |  Photosets
Loreley MP3

22. července 2009 v 22:05 | Lenka |  MP3
Lenuška nás prekvapila tým, že má v MP3-kách koncert z Loreley. A k tomu všetkému bola taká zlatá, že nám to upla na rapidshare, takže si to teraz môžte stiahnuť ;) Leni, veľmi pekne ti
ĎAKUJEM!!! :)


MP3-ky si môžte z rapidshare stiahnuť TU.Brother, Brother 5. časť

22. července 2009 v 21:59 | Kellys |  Príbehy
"Ja Teba tiež", znela moja odpoveď. Schúlila som sa ešte viac v jeho náručí a spoločne sme sa zapozerali do filmu. Ani neviem ako sme zaspali a prebral nás môj naliehavo vyzváňajúci mobil. Volala mama. "Ahoj mami, čo sa deje?", spýtala som sa. "Ahoj Katka, otec je v nemocnici, je na tom dosť zle." "Čože???", vykríkla som. "Čo sa mu stalo?" "Sama neviem, ale asi infarkt. Stále čakám, čo mi povedia lekári." "Dobre, teraz mi povedz, kde si, na akom oddelení a ja hneď prídem." Keď som mala všetky potrebné informácie, zložila som telefón a rýchlo sa obliekala. Nevnímala som nič naokolo, v hlave som mala len otca. Zabudla som aj na Paddyho. Zastavila som sa, až keď ma chytil za ruku. Vystrašene na mňa hľadel: "Môžeš mi konečne povedať, čo sa stalo?" Cítila som sa trápne. "Prepáč, otec je v nemocnici a vraj je na tom zle. Musím tam ísť." "Idem s Tebou", začal sa obliekať aj Paddy. "Si si istý, že tam chceš ísť?" "Samozrejme, v tejto chvíli chcem byť s Tebou." Poďakovala som sa mu a vyrazili sme do nemocnice. Na chodbe som hneď zbadala uplakanú mamu a rozbehla sa k nej. "Tak ako je na tom? Vieš niečo nové?" "Doktor mi povedal, že to bol infarkt. Stabilizovali ho, no ešte nič nie je vyhraté. Môže sa z toho dostať, ale aj nemusí. Nasledujúcich 24 hodín je vraj kritických." Objala som ju, no zrazu sa odo mňa odtiahla. "Tento mladý muž je tu s Tebou?", pozrela na mňa vyčítavo, keď zbadala Paddyho. "Áno a dúfam, že Ti to nevadí. To je môj priateľ Patrick. Hovorila som Ti už o ňom. Včera večer prišiel až z Nemecka, aby ma videl, tak u mňa pár dní ostane." Trocha sa upokojila. "Môžem vás zoznámiť?", pozrela som na oboch. "Mami, toto je Patrick, Patrick, toto je moja mama." "Teší ma, že Vás spoznávam", podával jej ruku Paddy. "Aj mňa teší, len škoda, že sa spoznávame za takýchto nepríjemných okolností." "Je mi to veľmi ľúto a verím, že sa Váš manžel z toho dostane." "Dobre, idem sa porozprávať s lekárom, nech mi povie presne ako je na tom, zatiaľ tu na mňa počkajte", zahlásila som. Nič viac mi však nepovedal, len zopakoval to, čo povedal aj mame. Lekár nás posielal domov odpočinúť, vraj otcovi teraz nijako nepomôžeme. Nemali sme z toho dobrý pocit, no nakoniec predsa len padlo rozhodnutie, že sa pôjdeme vyspať. Šli sme k mame, aby nebola sama. Ráno, hneď po raňajkách, naša cesta viedla do nemocnice. Lekár nám povedal, že sa otcov stav mierne zlepšil, ale ešte nás k nemu nepustil. "Návšteva by mu mohla teraz priťažiť a okrem toho väčšinu času spí. Prídte zajtra, ak sa to bude stále zlepšovať, potom jednu návštevu povolím." Moc nás to neuspokojilo, no iná možnosť nebola, tak sme sa pobrali domov. Bol skoro obed. Preto sme sa rozhodli, že sa niekde v meste najeme. Keď šiel Paddy zaplatiť účet, mama sa ku mne nahla a pošepkala mi: "Je naozaj veľmi milý ten Tvoj Patrick. Dúfam, že Vám to vyjde." "To aj ja mami, aj ja." Otcov stav sa zlepšoval až ho jedného dňa preložili z jednotky intenzívnej starostlivosti na normálnu izbu. Zoznámila som ho s Paddym, ktorý sa mu hneď zapáčil. Večer pred otcovým prepustením, sme sedeli s Paddym pred televízorom. Zrazu ho Paddy vypol a smutne na mňa pozrel. "Zajtra ráno sa musím vrátiť do Nemecka. Volal mi Angelo, o tri dni vyrážame na turné." Neverila som vlastným ušiam, dúfala som, že tento moment nikdy nenastane. "Kedy sa zasa uvidíme?" Snažila som sa zadržať plač. "To neviem, minimálne 3 mesiace bude trvať turné a potom sa uvidí", odvetil Paddy. "Čože? 3 mesiace?" Už som sa neovládla a slzy mi začali steka po lícach. Paddy ma silno objal a po chvíli chytil moju tvár do svojich dlaní a spýtal sa: "A čo keby si šla so mnou?"

Kellys v TV

21. července 2009 v 13:06 | twiiity |  Iné
Našla som nejaké dátumy, kedy budú Kathy a Joey v televízii, tak ak doma chytíte tieto programy a bude vás to zaujímať, môžte sa na to pozireť a potom nám poprípade napísať, ťo zaujímavé tam bolo ;)

Kathy Kelly:

21.08.2009 - 20:15 Uhr - SWR - Fröhlicher Weinberg
23.08.2009 - 20:15 Uhr - VOX - Das Promi-Dinner

Joey Kelly:

19.07.2009 - 20.15 Uhr - VOX Kocharena

18./25.08./01./08.09.2009 - 22:15 Uhr - VOX - "Iron Calli", vierteilige "Abspeck-Doku"
Témy!!!

20. července 2009 v 13:07 | twiiity |  Úvod... a iné
Možno ste si viacerí nevšimli rubriku, ktorú tu mám vytvorenú a to témy do mobilu. Zatiaľ sa nenašiel nikto, kto by mal záujem o nejakú tému. Takže upozorňujem na túto rubriku a zároveň oznamujem, že ak ešte nejaký čas o ňu nebude záujem, tak ju zruším, lebo zatiaľ je tu zbytočne :) V rubrike je napísaný postup, ako sa dostať k téme - vlastne vy s tým nebudete mať nijakú robotu, len si budete musieť vybrať fotky, ktoré v nej chcete mať. To je všetko :)

Hľadáš MP3 od Kelly Family?

20. července 2009 v 13:02 | twiiity |  Hľadáš MP3?
Vytváram novú rubriku pre všetkých, ktorí zháňajú nejakú konkrétnu pesničku a nevedia alebo nemôžu ju nikde nájsť. Samozrejme ani ja nemôžem zaručiť, že nájdem všetko, ale väčšinu z diskografie Kelly Family mám, takže dúfam, že vám budem vedieť vyhovieť čo najčastejšie :) Ako na to? Jednoducho do komentárov napíšete, o ktorú pieseň máte záujem. Nebudem ich posielať na e-mail, pretože s tým mám zlé skúsenosti a väčšinou sú takéto maily nedoručené. Tak to spravíme takto - požadovanú pesničku upnem buď na rapidshare alebo na megaupload a vy si ju odtiaľ stiahnete - takže nezabudnite okrem názvu piesne napísať aj to, odkiaľ si chcete MP3 stiahnuť, pretože napr. rapidshare nefunguje každému. Táto rubrika nie je na to, aby som vám posielala celé albumy. Ak budete chcieť nejaký Kelly album, stačí napísať do komentárov (môže to byť v tejto rubrike), o ktorý album máte záujem a ja sa budem snažiť ho sem čo najskôr dať na stiahnutie.

Kelly Family, Luis Miguel a Ketama - Sueňa

20. července 2009 v 12:50 | twiiity |  MP3
Raz som si z jedného P2P programu sťahovala rôzne piesne od KF a narazila som na tri piesne, ktoré vraj spievajú Kelly Family spolu s Luisom Miguelom a Ketamom (neviem či som to vyskloňovala správne :) ) - neviem naisto, či tam Kellys naozaj spievajú, no táto jedna pieseň, ktorú vám sem dávam, je krásna. Ak sa vám bude páčiť, môžem vám sem dať aj zvyšné dve :) Mimochodom - netuším, kto sú tí zvyšní dvaja interpreti, ktorí tam spievajú, no neviem, či to náhodou nie sú tí, ktorí s Kellyovými hrali v Crossroads na začiatku - vyzerali ako indiáni :) Ak sa mýlim a niečo o nich viete, môžte napísať do komentárov ;)


Stiahnuť piesen Sueňa z rapidshare TU.


Stiahnuť pieseň Sueňa z megaupload TU.Paddy ako tapeta

19. července 2009 v 13:32 | twiiity |  Paddy
Na internete som našla viacero obrázkov Paddyho, ktoré sa dajú použiť aj ako tapeta - je možné, že na tento účel boli aj vytvorené :) Dievča, ktoré ich urobilo si hovorí Malicia. 6iaľ, druhýkrát som ju na internete nevedela nájsť, no jej výtvory sú nádherné. Okrem Paddyho urobila aj množstvo ďalších interpretov a hercov... Ak nájdem jej stránku, tak ju sem pridám :)

Ešte mi prosím do komentárov napíšte, či sa vám tie obrázky zobrazujú celé, vďaka :)

Ok, stránku som našla - všimla som si (dosť neskoro :D), že na tých obrázkoch je jej stránka :D Takže mrknite sa sem: http://www.malicia.ch/ :)

Doolin 2.

19. července 2009 v 13:14 | twiiity |  Mestá, kde KF žili

Finally At Peace

16. července 2009 v 10:55 | twiiity |  Videá
Angelo je taký zlatý, že zložil piesen pre Michaela Jacksona. Text piesne nájdete v článku pod videom, je fakt nádherná. Angelo hovorí:" I felt like writing a song for Michael since a couple of days and then just let it out. This is my way of thanking him for all his amazing work."

Link pre video TU
.


Angelo - Finally At Peace (pesnička pre M.J.) + preklad

16. července 2009 v 10:53 | twiiity |  Texty piesní (+preklady, akordy)
Finally At Peace

Such a beautiful child
Singing with so much joy
Dancing with a smile
Finally at peace
Finally at peace
Up there

A prisoner of life
Stuck in a golden cage
There was no way out
Finally at peace
Your Finally at peace
Up there

We took a piece of your smile
We took a piece of your soul
You give us all your heart
Finally at peace
You're finally at peace
Up there

Finally at peace
Your Finally at peace
Up there

Thank you for your smile
Thank you for your song and dance
We'll see you in a while
Finally at peace
Finally at peace
Up thereKonečne si našiel pokoj

Také nádherné dieťa
Spievajúce s toľkou radosťou
Tancujúce s úsmevom
Konečne si našiel pokoj
Konečne si našiel pokoj
Tam hore

Väzeň života
Zavretý v zlatej klietke
Nebola žiadna cesta von
Konečne si našiel pokoj
Konečne si našiel pokoj
Tam hore

Vzali sme si kúsok tvojho úsmevu
Vzali sme si kúsok tvojej duše
Dal si nám celé svoje srdce
Konečne si našiel pokoj
Konečne si našiel pokoj
Tam hore

Konečne si našiel pokoj
Konečne si našiel pokoj
Tam hore

Ďakujeme ti za tvoj úsmev
Ďakujeme ti za tvoje piesne a tanec
Uvidíme sa za chvíľu
Konečne si našiel pokoj
Konečne si našiel pokoj
Tam hore

Vtipy 3.

15. července 2009 v 15:30 | twiiity |  Srandy :D
Proč byly do kellyovských rakví navrtány dírky?
Aby se červi mohli chodit vyzvracet!


Modlitba při m�ši v kolínském kostele:
Dej Bůh Kellyovým mýdlo!


"Hej, u�ž jsi to sly�šel? Kellyovský hausbót zmizel ze svého kotvi�ště!"
"Jak to?"
"Stál příli�š blízko u odpadního kontejneru!"